GUS-QSCBLF-03-7502-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 75 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +