GUS-QSCBLF-03-2100-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 210 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +