GUS-QSCBLF-02-3011-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 3.01 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +