GUS-QSCBLF-01-52R3-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 52.3 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +