GUS-QSCBLF-01-4222-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 42.2 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +