GUS-QSCBLF-01-3320-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 332 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +