GUS-QSCBLF-01-27R4-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 27.4 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +