GUS-QSCBLF-00-4120-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 412 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +