GUS-QSCBLF-00-2101-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 2.1 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +