GUS-QSCALF-03-2941-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 2.94 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +