GUS-QSCALF-03-2550-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 255 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +