GUS-QSCALF-03-2430-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 243 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +