GUS-QSCALF-02-8252-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 82.5 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +