GUS-QSCALF-02-63R4-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 63.4 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +