GUS-QSCALF-02-4121-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.12 kOhm ±1% 100mW Per Element - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +