GUS-QSCALF-02-1371-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.37 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +