GUS-QSCALF-02-1242-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 12.4 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSO ...
Description +
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 12.4 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP