GUS-QSCALF-01-5490-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 549 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +