GUS-QSCALF-01-52R3-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 52.3 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +