- GUS-QSCALF-01-1581-D
GUS-QSCALF-01-1581-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.58 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description