GUS-QSCALF-01-1473-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 147 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +