GUS-QSCALF-00-3322-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 33.2 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +