GUS-QSCALF-00-3241-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 3.24 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +