GUS-QSCALF-00-2430-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 243 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +