GUS-QS8ALF-03-3921-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.92 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin QSO ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.92 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin QSOP