GUS-QS8ALF-03-1073-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 107 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +