GUS-QS8ALF-02-6980-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 698 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +