GUS-QS8ALF-02-4701-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 4.7 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +