GUS-QS8ALF-02-33R0-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 33 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +