GUS-QS8ALF-02-2612-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 26.1 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +