GUS-QS8ALF-01-78R7-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 78.7 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +