GUS-QS8ALF-01-3090-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 309 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +