GUS-QS8ALF-01-29R4-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 29.4 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +