GUS-QS8ALF-01-1433-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 143 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +