GUS-QS8ALF-01-1401-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.4 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +