GUS-QS8ALF-00-68R0-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 68 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +