GUS-QS0BLF-02-8251-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 8.25 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +