GUS-QS0BLF-01-43R2-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 43.2 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +