GUS-QS0ALF-03-1960-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 196 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +