GUS-QS0ALF-02-36R5-G
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 36.5 Ohm ±2% 100mW Per Element - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +