GUS-QS0ALF-02-34R0-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 34 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +