GUS-QS0ALF-02-27R0-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 27 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +