GUS-QS0ALF-01-8251-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 8.25 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +