GUS-QS0ALF-01-7320-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 732 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +