GUS-QS0ALF-00-8251-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 8.25 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +