GUS-QS0ALF-00-28R0-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 28 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +