GUS-QS0ALF-00-2100-J
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 210 Ohm ±5% 100mW Per Element - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +