GS8BLF011621JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.62 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.62 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube