GS8BLF011240FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 124 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 124 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube