GS8BLF011151JT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.15 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +